Kje nas najdete?

Tel.:  +386 1 366 44 11 (tajnica društva, gospa Majda Bobnar)
Elektronski naslov: sodnisko.drustvo@sodisce.si

Slovensko sodniško društvo je vključeno tudi v Mednarodno sodniško združenje (http://www.iaj-uim.org ), sodnica Maja Tratnik, sodnica na Višjem sodišču v Ljubljani in predsednica sekcije za mednarodno sodelovanje Slovenskega sodniškega društva, pa je hkrati podpredsednica Mednarodnega sodniškega združenja in predsednica Evropskega sodniškega združenja.

16. junij, 2019
Slovensko sodniško društvo je močno pretresla vest o brutalnem fizičnem napadu na našo kolegico sodnico Danielo Ružič, ki je v napadu utrpela hude poškodbe. Dejanje najostreje obsojamo. Fizično nasilje nad sodnico predstavlja hud napad na pravno državo in neodvisnost sodstva. Ne smemo dovoliti, da bi ...